• Hafriyat
  • Nakliyat
  • Makina Kiralama
  • Temel Kazısı
  • Kanal Kazısı
  • Tesviye
  • Dolgu
Hafriyat Yönetmeliği
Hakkında Bilgi
FİRMA PROFİLİ

     İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan, hafriyat  sektöründe  2001 yılında kurulan Tuğra Hafriyat bugüne kadar Ülkemizde önemli projelerin hayata geçirilmesinde pay sahibi olmuş ve büyüyerek gelişimine devam etmektedir.

      Hedefimiz gelişmekte olan ülkemizin lokomotif durumdaki inşaat sektöründe profesyonel anlamda hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

      Teknolojik ve sosyal gelişime paralel olarak gerekli yatırım ve ekipmanlarıyla yine önemli projelere ismini yazdırmayı hedef haline getirmiştir. Deneyimli, araştırmacı ve çağdaş çözümler yakalayan dinamik kadrosu ve geniş makina ve ekipmanı ile bugüne kadar tamamlanan işlerimiz geleceğe güvenle bakmamızın temelini oluşturmaktadır.

Bu taahhüdün bir parçası olarak, bitirdiğimiz işlerin kalitesinin bizi müşterilerimiz nezdinde en saygıdeğer firmalar arasına koyacağına inanmaktayız.

      Tuğra Hafriyat sunduğu hizmetleriyle lider olmayı hedeflemektedir.
  Bu amacı gerçekleştirmek için hedeflediğimiz uzun dönem stratejilerimiz şöyledir:
- En zor projelerde, en gelişmiş teknolojilerle çalışmak
- Zor bölge ve koşullarda çalışmanın uzmanı olmak
- Çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek                         
- Hizmetlerimizde farklılaşmak ve rekabet edebilirliğimizi artırmak için yenilikleri kullanmak.

      Şirketimiz Türkiye'nin heryerinde faaliyet gösterip, iş öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek fiyat verirken sizi yanıltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

     Firmamız her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, memnuniyeti sağlamak, maliyetleri en az seviyeye düşürmek için konusunda uzman personel ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Faaliyetlerimizin; sürekli iyileşmesi ve geliştirilmesi, iş hassasiyeti, zamanında teslim, tüm çalışanların sürekli eğitimi ve maliyet düşürme tekniklerinin uygulanması firmamızın temel ilkelerini oluşturmaktadır..
2008 © Tuğra Hafriyat Corporation
TUĞRA HAFRİYAT     -     HAFRİYAT İŞLERİNİZDE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ!   GSM: 0532 483 52 04
      ANASAYFA                               FİRMAMIZ                                REFERANSLAR                                 GALERİ                            VİDEO                          İLETİŞİM